Sony Bravia 3 75" 4K Google-TV K75S35B.CEI (2025)
Älykäs 75 tuuman Google-TV, jossa 4K-resoluutio, HDR ja paljon muuta!
Kampanja
Kuvaus
  • 75" diagonaaliluokka (74,5" näkyvä)
  • LED-taustavalaistu LCD-TV
  • Smart TV - Google TV
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • HDR
  • Direct LED
Väritarkkuus Sonyn 4K HDR X1 -prosessorilla
Tasainen liike ja vakaa kuva
Älykäs TV Google TV:llä
Kirkas ja tasapainoinen ääni
Kaksi X-Balanced-kaiutinta tuottavat selkeän ja keskittyneen äänen 20 W:n kokonaisteholla. Dolby Atmos -tuki antaa äänelle suuremman tilan tunteen, kun taas Dolby Audio ja DTS Digital Surround parantavat dialogia ja yksityiskohtien toistoa. Niille, jotka haluavat syvempää ääntä, BRAVIA 3 toimii täydellisesti Sonyn soundbarien kanssa HDMI ARC:n kautta.
Suunniteltu päivittäiseen suorituskykyyn
60 Hz:n paneelin, Auto Low Latency Mode (ALLM) -tilan ja HDR-yhteensopivuuden ansiosta BRAVIA 3 on luotettava kumppani sekä elokuvailtoihin että pelisessioihin. Se sopii erityisen hyvin kirkkaisiin huoneisiin heijastamattoman paneelinsa ja laajan katselukulman ansiosta.
Tyylikäs muotoilu ja helppo asennus
Lue lisää Piilottaa