Sony Bravia 3 65" 4K Google-TV K65S35B.CEI (2025)
Älykäs 65 tuuman Google-TV, jossa 4K-resoluutio, HDR ja paljon muuta!
Kampanja
Kuvaus
  • 65" diagonaalinen luokka (64.5" nähtävissä)
  • LED-taustavalaistu LCD-TV
  • Smart TV - Google TV
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • HDR
  • Direct LED
Tarkka kuva luonnollisella syvyydellä
Suurikokoinen ääni elokuvamaisella tunteella
Integroitu äänijärjestelmä koostuu kaksikanavaisesta bassorefleksijärjestelmästä, jossa on 20 W, vahvistettuna Dolby Atmosilla ja DTS:X:llä. Yhdessä ne luovat äänimaiseman, joka tuntuu suuremmalta kuin mitä se näyttää paperilla – täydellinen elokuvailtoihin olohuoneessa.
Älykäs on vakiona
Suunniteltu näkyviin – tai sulautumaan sisään
Lue lisää Piilottaa