GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
Todella huipputason monoblock GAS:ilta!
Kampanja
Kuvaus
GAS MAX A2-2500.1DL on voimakas monoblock, joka voi tuottaa 2500W RMS 1 Ohm:ssa ja on erityisesti kehitetty harrastajille! Tässä GAS:lla on ollut visio sarjasta pääteasteita, joissa on huolellisesti valittuja komponentteja, jotka kuulostavat upeilta ja voivat tuottaa runsaasti virtaa. Tämä pääteaste soveltuu erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 2500W RMS 1 Ohm:ssa
  • Luokka D
  • Upea ääni
  • Bass remote sisältyy
  • MAX LINK -tuki, yhdistä kaksi pääteastetta toisiinsa
  • Upeat säätömahdollisuudet
Vertaansa vailla oleva esivahvistin
Puhdas ja raikas basson ilo
Säädä ääni tarpeidesi mukaan
Ei riitä yksi pääteaste? Käytä kahta samanaikaisesti!
Tekniset tiedot
1x2500W @ 1 Ohm
1x1600W @ 2 Ohm
1x1000W @ 4 Ohm
Taajuusalue: 15-250 Hz
Matalapäästösuodatin: 35-250 Hz
Subsonic-suodatin: 15-35 Hz
Vaimennuskerroin: >130
Lue lisää Piilottaa
GAS MAX A2-2500.1DL, monoblock
Kampanja
Säästää
Tarjous voimassa:
Ilman alv:tä
Lisää ostoskoriin
Lisää ostoskoriin
Varaston tila
Toimitusaika 1-4 työpäivää
Suosittelemme 
Auto-Connect OFC kaapelisarja, 53.7mm²
Osta!
Tietoja
Tuotenro: 900MAXA225001DL
Laturi ei mukana Laturi ei mukana
Laturi sisältyy! Laturi sisältyy!
  • (0) Arvostelut
  • Asiakasarviot
    Nimesi näkyy lähettäjänä.
    HUOM. Paina vain kerran (arvostelusi tallennetaan).
    Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
Nopeat toimitukset Tuki ruotsiksi ja englanniksi 60 päivän palautusoikeus
  • Toimitus ja rahti
    • Tillverkare: GAS
      Typ: Klass-D
      Teho (RMS): i 1 Ohm: 1x2500 W, i 2 Ohm: 1x1600 W, i 4 Ohm: 1x1000 W
      Frekvensomfång: 15-250 Hz
      Bass boost: Ja
      Virtaliitännät: 50 mm²
      Ulottuvuudet (LxKxS): 543 x 60 x 198 mm