GAS MAX S1-18D1 & MAX A2-2500.1DL, bassopaketti
MAX S1-sarjan jätti tarjoaa puhdasta ja aitoa bassorakkautta!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
18" MAX S1-18D1 on luokkansa suurin. Voimakas kappale, joka tarjoaa upeaa hallintaa samalla kun se kaivaa hullun syvälle bassorekisteriin, erityisesti yhdessä voimakkaan MAX A2-2500.1DL:n kanssa!
  • Upea muotoilu
  • Giganttinen 18" bassoelementti
  • 1800W RMS / 3600W MAX
  • 2x1 Ohm
  • 18-200 Hz
  • 3" puhekela puhtaasta kuparista
  • Kaksinkertaiset 100oz-magneetit
  • Hyvät paineterminaalit
GPP:n korvike on täällä
Tehty liikkumaan
GAS MAX A2-2500.1DL on voimakas monoblock, joka voi antaa 2500W RMS 1 Ohmissa ja on erityisesti suunniteltu harrastajille! Tässä GAS:lla on ollut visio sarjasta päätevahvistimia, joissa on huolellisesti valitut komponentit, jotka sekä kuulostavat upeilta että voivat antaa runsaasti virtaa. Vahvistin, joka soveltuu erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 2500W RMS 1 Ohmissa