GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
Todella voimakas ja hyvin soiva monoblokki GAS:lta!
Kampanja
Kuvaus
GAS MAX A2-1500.1DL on voimakas monoblock-vahvistin, joka voi tuottaa 1500W RMS 1 Ohmissa ja on erityisesti suunniteltu harrastajille! Tässä GAS:lla on ollut visio sarjasta päätevahvistimia, joissa on huolellisesti valittuja komponentteja, jotka kuulostavat upeilta ja voivat tuottaa runsaasti tehoa. Vahvistin, joka sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 1500W RMS 1 Ohmissa
  • Luokka D
  • Upea ääni
  • Bass remote mukana
  • MAX LINK -tuki, yhdistä kaksi vahvistinta toisiinsa
  • Upeat säätömahdollisuudet
Vahvistin ilman vertailukohtaa
Puhdas ja raaka basson ilo
Aseta ääni omien edellytystesi mukaan
Ei riitä yksi päätevahvistin? Käytä kahta samanaikaisesti!
Tekniset tiedot
1x1500W @ 1 Ohm
1x1050W @ 2 Ohm
1x600W @ 4 Ohm
Taajuusalue: 15-250 Hz
Matalapäästösuodatin: 35-250 Hz
Subsonic-suodatin: 15-35 Hz
Vaimennuskerroin: >130
Lue lisää Piilottaa
GAS MAX A2-1500.1DL, monoblock
Kampanja
Säästää
Tarjous voimassa:
Ilman alv:tä
Lisää ostoskoriin
Lisää ostoskoriin
Varaston tila
Toimitusaika 1-4 työpäivää
Suosittelemme 
Auto-Connect 30/70 CCA kaapelikitti, 50mm²
Osta!
Tietoja
Auto-Connect Pure CCA kaapelisarja, 53.7mm²
Osta!
Tietoja
Tuotenro: 900MAXA215001DL
Laturi ei mukana Laturi ei mukana
Laturi sisältyy! Laturi sisältyy!
  • (0) Arvostelut
  • Asiakasarviot
    Nimesi näkyy lähettäjänä.
    HUOM. Paina vain kerran (arvostelusi tallennetaan).
    Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
Nopeat toimitukset Tuki ruotsiksi ja englanniksi 60 päivän palautusoikeus
  • Toimitus ja rahti
    • Tillverkare: GAS
      Typ: Klass-D
      Teho (RMS): i 1 Ohm: 1x1500 W, i 2 Ohm: 1x1050 W, i 4 Ohm: 1x600 W
      Frekvensomfång: 15-250 Hz
      Bass boost: Ja
      Virtaliitännät: 50 mm²
      Ulottuvuudet (LxKxS): 443 x 60 x 198 mm