3-pakkaus GAS MAX S1-8D1 & MAX A2-1500.1D, bassopaketti jenkkiautoille
Onko aika asentaa uusi ääni raggari-autoon? Tehokas bassopaketti, jossa on 3 kpl raskaita 8 tuuman bassoja GAS:ilta, jotka sopivat täydellisesti hatthyllyn alle useimmissa jenkkiautoissa, sekä voimakas 1500W monoblock!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
Onko aika päivittää äänijärjestelmäsi raggariautoosi? Tässä on tehokas bassopaketti, jossa on 3 raskasta 8-tuumasta bassokaiutinta GAS:ilta ja voimakas ja hyvin soiva 1500W monoblokki, joka on täydellisesti sovitettu asennettavaksi hatthyllyn alle useimmissa amerikkalaisissa autoissa. Rakenna oma mittatilaustyönä tehty laatikko tälle paketille ja olet kotona, kippis!
Klikkaa tästä laatikkopiirustukseen!
  • Upea muotoilu
  • Tehokas 8" bassokaiutin
  • 550W RMS / 1100W MAX
  • 2x1 Ohm
  • 25-200 Hz
  • 2.5" äänikela puhdasta kuparia
  • Hyvät liitosterminaalit
GAS MAX A2-1500.1DL on voimakas monoblokki, joka voi antaa 1500W RMS 1 Ohm:ssa ja on erityisesti kehitetty harrastajille! Tässä GAS:illa on ollut visio sarjasta pääteasteita, joissa on huolellisesti valittuja komponentteja, jotka sekä kuulostavat upeilta että voivat antaa runsaasti virtaa. Pääteaste, joka sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 1500W RMS 1 Ohm:ssa
  • Luokka D
  • Upea ääni
  • Bassokaukosäädin mukana
  • MAX LINK-tuki, yhdistä kaksi pääteastetta toisiinsa
  • Upeat säätömahdollisuudet
Vertaansa vailla oleva esivahvistin
Liitännäkaavio
Lue lisää Piilottaa