2-pakkaus GAS MAX S1-8D1 & MAX A2-1500.1D, bassopaketti
Nopea ja röyhkeä basso GAS:ilta!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
  • Mahtava muotoilu
  • Tehokas 8" bassoelementti
  • 550W RMS / 1100W MAX
  • 2x1 Ohm
  • 25-200 Hz
  • 2.5" äänikela puhdasta kuparia
  • Vankat painepistokkeet
GPP:n korvike on täällä
Tehty liikkumaan
GAS MAX A2-1500.1DL on voimakas monoblock, joka voi antaa 1500W RMS 1 Ohmissa ja on erityisesti suunniteltu harrastajille! Tässä GAS:lla on ollut visio sarjasta pääteasteita, joissa on huolellisesti valittuja komponentteja, jotka sekä kuulostavat mahtavalta että voivat antaa runsaasti virtaa. Astia, joka sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 1500W RMS 1 Ohmissa