2-pakkaus DLS Reference RCW12.D2 & GAS MAX A2-2500.1DL, bassarja
Kaksinkertainen tämä korkealaatuinen ja hyvin soiva 12" basso yhdistettynä tehokkaaseen monoblokkiin GAS MAX A2-2500.1DL!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
  • 600W RMS / 1200 MAX
  • 2x2 Ohm
  • Alumiinikehikko
  • Kaksikerroksinen 52oz-ferrittimagneetti
  • 88 dB herkkyys
  • Taajuusalue: 20-500 Hz
  • Tarjoaa vertaansa vailla olevaa bassoa
  • Vankat liitosterminaalit
DLS on tehnyt sen taas
Laadukas basso
GAS MAX A2-2500.1DL on voimakas monoblokki, joka voi tuottaa 2500W RMS 1 Ohmissa ja on erityisesti kehitetty harrastajille! Tässä GAS:lla on ollut visio sarjasta pääteasteita, joissa on huolellisesti valitut komponentit, jotka sekä kuulostavat upeilta että voivat tuottaa runsaasti virtaa. Astetta, joka sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 2500W RMS 1 Ohmissa
  • Luokka D
  • Upea ääni
  • Bassokauko-ohjain sisältyy
  • MAX LINK-tuki, yhdistä kaksi astetta toisiinsa
  • Upeat säätömahdollisuudet
Vertaansa vailla oleva esivahvistin
Lue lisää Piilottaa