2-pakkaus DLS RCW12.D2 laatikossa GAS MAX A2-2500.1DL, bassopaketti
Bassopaketti, jossa on 2 kpl hyvin soivia ja voimakkaita 12" bassoja yhdistettynä monoblokkiin GAS MAX A2-2500.1DL!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
  • 600W RMS / 1200 MAX
  • 2x2 Ohm
  • Alumiinikartio
  • Kaksinkertainen 52oz-ferriitimagnetti
  • 88 dB herkkyys
  • Taajuusalue: 20-500 Hz
  • Tarjoaa vertaansa vailla olevaa bassoa
  • Vankat liitosterminaalit
DLS on tehnyt sen taas
Laadukas basso
GAS MAX A2-2500.1DL on voimakas monoblokki, joka voi tuottaa 2500W RMS 1 Ohm:ssa ja on erityisesti suunniteltu harrastajille! Tässä GAS:lla on ollut visio sarjasta pääteasteita, joissa on huolellisesti valittuja komponentteja, jotka sekä kuulostavat upeilta että voivat tuottaa runsaasti virtaa. Astia, joka sopii erinomaisesti sekä SPL- että SQ/SQL-äänirakentamiseen.
  • 2500W RMS 1 Ohm:ssa
  • Luokka D
  • Upea ääni
  • Bassokaukosäädin mukana
  • MAX LINK -tuki, yhdistä kaksi astiaa toisiinsa
  • Upeat säätömahdollisuudet
Vertaansa vailla oleva esivahvistin
Auto-Connect VE212PRB on valmiiksi rakennettu 2x12" bassokaiutin, jossa on mattamusta viimeistely, erityisesti suunniteltu sinulle, joka haluat saada kunnolla bassoa autoon. Laatikko on erityisesti vahvistettu maksimaalisen vakauden ja äänenpaineen optimoinnin vuoksi. Laatikossa on kaksi kammioa, joissa kummassakin on 58 litraa, viritetty 45 Hz:iin. Tämä laatikko tarjoaa hyvät edellytykset vaikuttaa kavereihin tai pelotella jalankulkijoita!
  • Portattu bassokaiutin
  • 58 litraa per kammio, täydellinen suurelle määrälle 12" elementtejä markkinoilla
  • Vahvistettu ylimääräisen vakauden vuoksi
  • Viritys: 45 Hz
  • Mitat: 918 x 400 x 445/50 mm
  • Reikäkoko: 285 mm
  • Paino: 34 kiloa
Laatikko on rakennettu 19 mm MDF:stä ja viistetystä portista, jotta puhallusääni olisi minimaalinen. Upotetut päädyt ja välikkö laatikon sisällä, lisäksi ylimääräinen kaksinkertainen baffle maksimaalisen jäykkyyden vuoksi. Kaksi kammioa, joissa kummassakin on 58 litraa, viritetty 45 Hz:iin.
Lue lisää Piilottaa