Strands Unity Sisävalaistus Valkoinen 953 MM
Kuvaus
– VÄRILÄMPÖTILA: 5000K
– KOLME ERI KOKOA
– KAKSI ASENNUSVAIHTOEHTOA
– KLIPSIT JA RUUVIT (KUULUU)
– KOLMEN VUODEN TOIMINTATAKUU
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €72
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoreettinen lumen: | 2590 L |
| Todellinen lumen: | 1630 L |
| Toiminnot: | Interior light |
| Valokuvio: | Flood |
| Watti: | 19 W |
| IP-luokka: | IP67 |
| Leveys: | 953 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5000 |
| Virrankulutus: | 16 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Paino: | 0.18 kg |
| Mitat (LxKxS): | 953 x 16 x 8 mm |
| Yksikkö: | PCS |