Strands Unity Sisävalaistus Valkoinen 505 MM
Kuvaus
– VÄRILÄMPÖTILA: 5000K
– Kolme erikokoista
– Kaksi asennusvaihtoehtoa
– Klipsit ja ruuvit (sisältyvät)
– Kolmen vuoden toimintatakuu
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €48
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoreettinen lumen: | 1290 L |
| Todellinen lumen: | 835 L |
| Toiminnot: | Interior light |
| Valokuvio: | Flood |
| Watti: | 10 W |
| IP-luokka: | IP67 |
| Leveys: | 505 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5000 |
| Virrankulutus: | 10 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Paino: | 0.09 kg |
| Mitat (LxKxS): | 505 x 16 x 8 mm |
| Yksikkö: | PCS |