Rockford Fosgate R2-2X12 & MAD A2-1200.1DFL, bassopaketti
Basspaketti Rockford Fosgaten subwooferilla ja GAS:in päätevahvistimella!
Kampanja
Pakettihinta
Tarvikkeet
Kuvaus
Riippumatta siitä, minkä tyyppistä musiikkia suosittelet, tämä 2x12" bassopaketti on taatusti vaikuttava basson tuottaja. Suljetun bassokotelon rakenne tarjoaa tiukan ja tarkan bassotoiston riippumatta musiikkityylistä!
  • Mahtava 2x12" passiivinen bassokotelo
  • Suljettu rakenne
  • Tehonkäsittely 500W RMS / 1000W MAX
  • 2 Ohm
  • Vankat liittimet, jotka kestävät 4mm²-kaapelin
Polypropeenista valmistetut bassokaiuttimet ja älykkäästi suunnitellut jäähdytysrakenteet takaavat korkean suorituskyvyn riippumatta siitä, kuinka kovaa ja pitkään soitat. Tämä on kaikin tavoin bassokotelo, jota voimme lämpimästi suositella sinulle, joka pidät suuresta ja hyvästä bassosta. Bassoelementit on kytketty kotelossa suljetulla impedanssilla 2 Ohm.
MAD A2-1200.1DFL on voimakas ja hyvin soiva monoblock! Tämä on täysregisterivahvistin, mikä tarkoittaa, että sitä voidaan käyttää bassokotelon tai keskiäänien/midrange-kaiuttimien ajamiseen. MAD A2 -sarjassa GAS on kehittänyt pääteasteita, jotka parantavat ääntä ja antavat rakennukselle ansaitsemansa tehon. 1 Ohm:ssa tämä kompakti monsteri voi puristaa jopa 1200W! Sinulle, joka haluat täydellisen hallinnan äänen suhteen, löytyy myös korkea- ja matalapäästösuodatin, joka tukee kaistanpäästösuodatusta. Täydellinen sinulle, joka aiot käyttää keskiäänikajareita MAD A2-1200.1DFL:llä!
  • 1x1200W RMS 1 Ohm:ssa
  • 1x800W RMS 2 Ohm:ssa
  • 1x480W RMS 4 Ohm:ssa