GAS MAD A2-1200.1DFL, tehokas monoblock
Vahva ja hyvin soiva pääte GAS:n mahtavasta MAD-sarjasta.
Kampanja
Kuvaus
MAD A2-1200.1DFL on voimakas ja hyvin soiva monoblock! Tämä on täysregisterivahvistin, mikä tarkoittaa, että sitä voidaan käyttää bassokotelon tai keskiäänien ajamiseen. MAD A2 -sarjassa GAS on kehittänyt pääteasteita, jotka parantavat ääntä ja antavat rakenteelle ansaitsemansa tehon. 1 Ohm:ssa tämä kompakti monsteri voi puristaa jopa 1200W! Sinulle, joka haluat täydellisen hallinnan äänen yli, löytyy myös korkea- ja matalapassifiltteri, joka tukee kaistanpäästöjakoa. Täydellinen sinulle, joka aiot ajaa keskiäänet MAD A2-1200.1DFL:llä!
  • 1x1200W RMS 1 Ohm:ssa
  • 1x800W RMS 2 Ohm:ssa
  • 1x480W RMS 4 Ohm:ssa
  • Rohkea muotoilu
  • Vankka jäähdytys
  • Upea ääni
  • Bass Remote mukana
  • Luokka D
  • MAD LINK -tuki, yhdistä kaksi vahvistinta toisiinsa
  • Korkean tason tulo automaattisella käynnistyksellä
  • CLIP-indikaattori
Parempi kuin koskaan
Pääteaste, joka ylittää odotukset
Ei riitä yksi pääteaste? Käytä kahta samanaikaisesti!
Basso, keskiääni tai diskantti - MAD A2 hoitaa sen
Saavuta järjestys äänessä
Turvallisuus etusijalla
Tekniset tiedot
1x1200W @ 1 Ohm
1x800W @ 2 Ohm
1x480W @ 4 Ohm
Taajuusalue: 15-20.000 Hz
Matalapassifiltteri: 50-4.000 Hz
Korkeapassifiltteri: 15-4.000 Hz
Kaistanpäästösuodatus: 15-4.000 Hz
Vaimennuskerroin: >130
Lue lisää Piilottaa
Kampanja
Säästää
Tarjous voimassa:
Ilman alv:tä
Lisää ostoskoriin
Lisää ostoskoriin
Varaston tila
Toimitusaika 1-4 työpäivää
Suosittelemme 
Auto-Connect Pure CCA kaapelisarja, 35.5mm²
Osta!
Tietoja
Tuotenro: 900MADA212001DFL
Laturi ei mukana Laturi ei mukana
Laturi sisältyy! Laturi sisältyy!
  • (0) Arvostelut
  • Asiakasarviot
    Nimesi näkyy lähettäjänä.
    HUOM. Paina vain kerran (arvostelusi tallennetaan).
    Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
Nopeat toimitukset Tuki ruotsiksi ja englanniksi 60 päivän palautusoikeus
  • Toimitus ja rahti
    • Tillverkare: GAS
      Modell: MAD
      Teho (RMS): 1200 i 1 Ohm W, 480 i 4 Ohm W, 800 i 2 Ohm W
      Frekvensomfång: 15-20.000 Hz
      Inbyggda delningsfilter: Variabel hög- och låg-/bandpass
      Högnivåingång: Ja
      Virtaliitännät: 35 mm²
      Övrigt: Säkring: 3x45A