- 250W RMS, 500W Max
- Portattu kotelo
- Impedanssi 4 ohm
Patentoitujen tekniikoidensa ja tarkkuutensa ansiosta Rockford Fosgate rakentaa koteloita ja elementtejä kaikille hintaluokille ja tarkoituksille.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €290
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Rockford Fosgate |
| Malli: | P11X12 |
| Tyyppi: | Bassorefleksikotelo subwooferille |
| Koko: | 12 tuumaa |
| Teho (MAX): | 500 W |
| Teho (RMS): | 250 W |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Muuta: | Bassorefleksikotelo |
| Paino: | 20.91 kg |
| Mitat (LxKxS): | 384 x 486 x 400 mm |
| Yksikkö: | Yksinkertainen |