Pioneer TS-WX306B 12tum
Kuvaus
Eftersom att TS-WX306B är slimmad passar den i de flesta bilar med begränsat utrymme; bakom ett säte eller i bakluckan utan att ta plats från eventuellt bagage.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €290
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Ohut: | Ja |
| Valmistaja: | Pioneer |
| Malli: | TS-WX306B |
| Tyyppi: | Passiv, Sluten baslåda |
| Koko: | 12 tuumaa |
| Herkkyys: | 94 dB dB |
| Teho (MAX): | 1300W W |
| Teho (RMS): | 350W W |
| Taajuusalue: | 20 - 125 Hz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Mitat (LxKxS): | 508 x 328 x 379 mm |
| Yksikkö: | Styck |