Strands Kaksi-Linja Etupositiivivalo. 10-32V | IP66/68.
Suomi
Strands Kaksi-Linja Etupositiivivalo. 10-32V | IP66/68.
Suositeltu vähittäishinta: €29
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: PMMA, Material bracket: PP |
| Toiminnot: | Front marker |
| Watti: | 3 W |
| IP-luokka: | IP69K |
| Leveys: | 114.4 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Muuta: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative) |
| Paino: | 0.068 kg |
| Mitat (LxKxS): | 114.4 x 54.2 x 22.3 mm |
| Yksikkö: | PCS |