Strands Sivuttaismerkki vilkkuvalla Paikallaisvalolla. 10-32V | IP66/68.
Suomi
Strands Sivuttaismerkki vilkkuvalla Paikallaisvalolla. 10-32V | IP66/68.
Suositeltu vähittäishinta: €39
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: PMMA, Material bracket: PP |
| Toiminnot: | Side marker, Indicator |
| Watti: | 4 W |
| IP-luokka: | IP69K |
| Leveys: | 114.4 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Muuta: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative), Yellow cable: direction indicator |
| Paino: | 0.096 kg |
| Mitat (LxKxS): | 114.4 x 54.2 x 22.3 mm |
| Yksikkö: | PCS |