Haluatko antaa autollesi kunnon bassopäivityksen? Auto-Connectin portattu 2x12 tuuman bassolaatikko yhdessä kahden tehokkaan B2 RIOT 12 D4 V2 -elementin kanssa tuottaa vakaan ja täyteläisen äänenpaineen, joka sekä vaikuttaa että tuntuu kehossa. Täydellinen sinulle, joka haluat tukevan ja luotettavan bassoratkaisun, jossa on oikeasti potkua.
Auto-Connect VE212PRB on valmiiksi rakennettu 2x12" bassolaatikko mattamustalla viimeistelyllä, erityisesti suunniteltu sinulle, joka haluat kunnolla bassoa autoon. Laatikko on vahvistettu maksimaalisen vakauden ja äänenpaineen optimoinnin takaamiseksi. Laatikossa on kaksi kammiota, joista kummassakin on 58 litraa, viritettynä 45 Hz:iin. Tämä laatikko tarjoaa hyvät edellytykset vaikuttaa kaveriporukkaan tai pelästyttää jalankulkijat!
- Portattu bassolaatikko
- 58 litraa per kammio, täydellinen monille markkinoilla oleville 12" elementeille
- Vahvistettu lisävakauden vuoksi
- Viritys: 45 Hz
- Mitat: 918 x 400 x 45/50 mm
- Reikäkoko: 285 mm
- Paino: 34 kiloa
B² audio RIOT D4 12 V2 on toiseksi suurin elementti B² audion RIOT-sarjasta. Tämä bassoelementti on laadukas ja tuottaa todella voimakkaan basson, joka myös vaativan kuuntelijan miellyttää.
- 750W RMS & 1500W Max
- Impedanssi: 2x4 ohmia
- Herkkä: 86.2 dB