GAS MAX PA1-1500.1DZ2, kompakti täysialuevahvistin
Kompakti ja tehokas tehomonsteri, joka tuottaa 1500W 2 Ohmista GAS:ilta!
Kampanja
Kuvaus
MAX PA1-1500.1DZ2 on kompakti, tyylikäs ja äärimmäisen tehokas pääteaste, joka tuottaa hurjasti tehoa! Salainen ase: äärimmäisen korkea tehokkuus. Tehohallinta on 1500W RMS 2 Ohm:ssa, ja tässä pääteastekategorissa se tarkoittaa huomattavaa tehoa, joka menee suoraan (esimerkiksi) bassokaiuttimelle, minimaalisen tehonhäviön kanssa. Yhteenvetona täydellinen valinta sinulle, joka haluat saada valtavasti tehoa subwooferiin. Ja tiedäthän, koska tämä pääteaste on täysregisteriaste, voit myös ohjata keskiäänikohdistimia ja diskantteja. Monipuolisuus, joka on vertaansa vailla!
  • Kompakti ja hyvin soiva tehopaketti
  • Täysregisteri, voi ohjata kaikkea bassokaiuttimista diskantteihin
  • Upeat säätömahdollisuudet korkeataajuus-/kaistan-/matalataajuussuodattimilla
  • 1500W RMS 2 Ohm:ssa
  • Vahva jäähdytys
  • Modernit D-luokan piirit parhaan mahdollisen tehokkuuden saavuttamiseksi
  • Bassokauko-ohjain sisäänrakennetulla CLIP-valolla sisältyy
Korkea tehokkuus, upea jäähdytys
Monipuolinen tehopaketti
Turvallisuus ennen kaikkea
Helppo tehdä oikein
Älykäs rakenne, yksinkertaisesti
Tekniset tiedot
1x1500W @ 2 Ohm
1x850W @ 4 Ohm
Taajuusalue: 15-22.000 Hz
Bass EQ: 35-70 Hz (0-12 dB)
Matala-äänisuodatin: 50-22.000 Hz
Korkea-/kaistanpäästösuodatin: 15-80 Hz
Vaimentamistekijä: >120
Lue lisää Piilottaa
Kampanja
Säästää
Tarjous voimassa:
Ilman alv:tä
Lisää ostoskoriin
Lisää ostoskoriin
Varaston tila
Toimitusaika 1-4 työpäivää
Suosittelemme 
Auto-Connect OFC kaapelisarja, 35.5mm²
Osta!
Tietoja
Tuotenro: 900MAXPA115001DZ2
Laturi ei mukana Laturi ei mukana
Laturi sisältyy! Laturi sisältyy!
  • (0) Arvostelut
  • Asiakasarviot
    Nimesi näkyy lähettäjänä.
    HUOM. Paina vain kerran (arvostelusi tallennetaan).
    Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
Nopeat toimitukset Tuki ruotsiksi ja englanniksi 60 päivän palautusoikeus
  • Toimitus ja rahti
    • Tillverkare: GAS
      Typ: Klass-D
      Teho (RMS): i 2 Ohm: 1x1500 W, i 4 Ohm: 1x850 W
      Frekvensomfång: 15-22.000 Hz
      Bass boost: Ja
      Virtaliitännät: 35 mm²
      Ulottuvuudet (LxKxS): 125 x 66 x 229.5 mm