4-pack DS18 ZXI6.4D & GAS MAX PA1-1500.1DZ2, bassarja
Tukeva 4x6.5" bassopaketti DS18:n bassokista ja GAS:n yhteensopivasta monoblokista!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
Tuettu 4x6.5" bassopaketti DS18:n bassoelementillä ja GAS:n yhteensopivalla monoblokilla. Nämä pienet 6.5 tuuman monsterit tuottavat ääntä, että heikompia hirvittää!
  • Edullinen 6.5 tuuman basso, joka rakastaa syvää bassoa
  • Karkea ja pitkäiskuinen Quad-pinottu magneetti
  • 300W RMS / 600W MAX
  • 1.5 tuuman äänikela
  • 2x4 Ohm impedanssi
  • 18 mm Xmax
  • Menestyy sekä portatuissa että suljetuissa laatikoissa
  • Myydään kappaleittain!
MAX PA1-1500.1DZ2 on kompakti, tyylikäs ja äärimmäisen voimakas pääteaste, joka tuottaa järjettömästi tehoa! Salainen ase: uskomattoman korkea tehokkuus. Tehonhallinta on 1500W RMS 2 Ohm:ssa, ja tässä pääteastekategorissa se tarkoittaa reilusti tehoa, joka menee suoraan (esimerkiksi) bassoelementille, minimaalisen tehonhäviön kanssa. Lyhyesti sanottuna täydellinen valinta sinulle, joka haluat saada valtavasti tehoa bassokaiuttimeen. Ja tiedäthän, koska tämä pääteaste on täysregisterivahvistin, voit myös ohjata keskialueita ja diskantteja. Monipuolisuus, joka on vertaansa vailla!
  • Kompakti ja hyvin soiva tehopaketti
  • Täysregisteri, voi ohjata kaikkea bassoelementeistä diskantteihin
  • Upeat säätömahdollisuudet korkeataajuus-/kaista-/matalataajuussuodattimilla
  • 1500W RMS 2 Ohm:ssa
  • Reilu jäähdytys
  • Modernit D-luokan piirit parhaan mahdollisen tehokkuuden saavuttamiseksi
  • Basson kaukosäädin, jossa on sisäänrakennettu CLIP-valo, sisältyy
Korkea tehokkuus, upea jäähdytys
Lue lisää Piilottaa