GAS MAD B2-212V & MAD A2-1200.1DFL, bassopaketti
Bassopaketti, jossa 2x12" bassokotelo ja tehokas monoblokki GASilta!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
Kaxigt peruspaketti niille, jotka todella haluavat erottua joukosta! GAS MAD B2-212 -bassokotelo on varustettu kahdella raskaalla 12" bassolla ja se paketoidaan täällä MAD A2-1200.1DFL:n kanssa.
GAS MAD B2-212V on kaxigt, hyvin soiva ja vankka bassokotelo kahdella kappaleella 12"-bassoa. Todella kaxigt nousukas kuumalla temperamentilla! GAS on kehittänyt vaikuttavan ja todella tyylikkään bassokotelon, joka kuulostaa todella hyvältä, hyvällä vakaudella ja vankalla terminaalilla. Tehonkesto on 700W RMS - se tarkoittaa siis, että se on bassokotelo, joka todella kestää soittoa. Bassokotelo on päällystetty huovalla ja siinä on brodeeratut yksityiskohdat oranssilla.
  • Hyvin soiva bassokotelo
  • 700W RMS / 1400W MAX
  • 1 / 2x2 / 4 Ohm
  • 38 Hz viritys
  • 2" puhekela
  • Kaxigt GAS MAD -muotoilu
Luovat ratkaisut johtavat parempaan ääneen
Mahtavan hyvin soiva basso
MAD A2-1200.1DFL on voimakas ja hyvin soiva monoblokki! Tämä on täysrekisterivahvistin, mikä tarkoittaa, että sitä voidaan käyttää bassokotelon tai keskiäänien/keskiäänien ajamiseen. MAD A2 -sarjan myötä GAS on kehittänyt vahvistimia, jotka parantavat sekä ääntä että antavat rakennelmalle sen ansaitseman voiman. 1 Ohm:ssa tämä kompakti hirviö voi puskea 1200W! Niille, jotka haluavat täydellisen hallinnan ääneen, löytyy myös korkea- ja matalapäästösuodatin tuki bandpass-jakamiselle. Täydellinen niille, jotka aikovat ajaa keskiääniä MAD A2-1200.1DFL:llä!
  • 1x1200W RMS 1 Ohm:ssa
  • 1x800W RMS 2 Ohm:ssa
  • 1x480W RMS 4 Ohm:ssa
  • Kaxigt muotoilu
  • Tukeva jäähdytys
  • Fantastinen ääni
  • Bass Remote mukana
  • Luokka D
  • MAD LINK -tuki, yhdistää kaksi vaihetta toisiinsa
  • Korkean tason sisääntulo automaattikäynnistyksellä
  • CLIP-indikaattori
Parempi kuin koskaan
Vahvistin, joka ylittää odotukset
Lue lisää Piilottaa