- 50W RMS / 90W MAX
- 55 - 22.000 Hz
- 86 dB herkkyys
- 4 Ohm
Suodatinboksit ensiluokkaisilla komponenteilla, jotta saat mahdollisimman hyvän äänenlaadun, niissä on myös valittava korkean äänen taso. Suojaritilä sisältyy.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €200
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | DLS |
| Malli: | Reference |
| Tyyppi: | 2-tie passiivinen |
| Kaiutintyyppi: | Erillissarja |
| Koko: | 6.5 tuumaa |
| Herkkyys: | 86 dB |
| Teho (MAX): | 90 W |
| Teho (RMS): | 50 W |
| Taajuusalue: | 55-22.000Hz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Asennussyvyys: | 45 mm |
| Sisäänrakennetut jakosuotimet: | Yhdistetyt suotimet |
| Muuta: | Suodinkotelot: 125 x 95 x 34 mm |
| Asennusaukko: | 146 mm |