Suodatinlaatikot ensiluokkaisilla komponenteilla, jotta saat mahdollisimman hyvän äänenlaadun, niissä on myös valittava diskanttitaso. Suojaritilä sisältyy.
- 50W RMS
- 70 - 22.000 Hz
- 4 ohm impedanssi
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €190
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | DLS |
| Malli: | Reference RCS5.2 |
| Tyyppi: | 2-tie passiivinen |
| Kaiutintyyppi: | Erillissarja |
| Koko: | 5.25 tuumaa |
| Herkkyys: | 86 dB |
| Teho (MAX): | 90 W |
| Teho (RMS): | 50 W |
| Taajuusalue: | 70-22.000Hz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Asennussyvyys: | 43 mm |
| Sisäänrakennetut jakosuotimet: | Yhdistetyt suotimet |
| Muuta: | Suodinkotelot: 125 x 95 x 34 mm |
| Asennusaukko: | 123 mm |
| Yksikkö: | Pari |