2-pack DS18 ZXI8.2D & GAS MAX PA1-1500.1DZ2, bassopaketti
Tukeva 2x8" bassopaketti DS18:n bassoelementillä ja GAS:in yhteensopivalla monoblokilla!
Kampanja
Pakettihinta
Kuvaus
Tuettu 2x8" bassopaketti DS18:n bassokaiuttimella ja GAS:in yhteensopivalla monoblokilla. Nämä pienet 8 tuuman monsterit tarjoavat niin paljon tehoa kuin vain voi toivoa!
  • Edullinen 8 tuuman basso, joka rakastaa syvää bassoa
  • Karkea ja pitkäiskuinen Quad-pinottu magneetti
  • 600W RMS / 1200W MAX
  • 2 tuuman äänikela
  • 2x2 Ohm impedanssi
  • 18.5 mm Xmax
  • Menestyy sekä portatuissa että suljetuissa koteloissa
  • Myydään kappaleittain!
MAX PA1-1500.1DZ2 on kompakti, tyylikäs ja järjettömän tehokas pääteaste, joka tuottaa hurjasti tehoa! Salainen ase: järjetön korkea hyötysuhde. Tehonhallinta on 1500W RMS 2 Ohm:ssa, ja tässä pääteastekategoriassa se tarkoittaa huomattavaa tehoa, joka menee suoraan (esimerkiksi) bassokaiuttimelle, minimaalisen tehohäviön kanssa. Lyhyesti sanottuna täydellinen valinta sinulle, joka haluat saada valtavasti tehoa bassokoteloon. Ja tiedäthän, että koska tämä pääteaste on täysregisterivahvistin, voit myös ohjata keskirekisteriä ja diskantteja. Monipuolisuus on huipussaan!
  • Kompakti ja hyvin soiva tehohirviö
  • Täysregisteri, voi ohjata kaikkea bassokaiuttimista diskantteihin
  • 1500W RMS 2 Ohm:ssa
  • Reilut jäähdytysratkaisut
  • Modernit D-luokan piirit parhaan mahdollisen hyötysuhteen saavuttamiseksi
  • Bassohjain, jossa on sisäänrakennettu CLIP-valo, sisältyy
Korkea hyötysuhde, upea jäähdytys
Liitännäkaavio
Lue lisää Piilottaa