ACV 57-1087 on T-Harness Chevroletille ja Opelin, tarkoitettu malleille vuosilta 2006-2009. Tämä kaapeli mahdollistaa liittämisen auton erityiseen radioharnessiin vahingoittamatta sitä.
- Mahdollistaa lisäkomponenttien, kuten handsfree-laitteiden, tehostimien tai korkealaatuisten muuntimien liittämisen.
- Säilyttää OEM-pääyksikön toiminnallisuuden, mikä tarkoittaa, että se ei vaikuta tai vahingoita alkuperäistä radioyhteyttä.
- Helppo asennus ilman tarvetta leikata alkuperäisiä kaapeleita.
- Huomaa, että T-Harness toimii vain rajoituksilla ajoneuvoissa, joissa on OEM-aktiiviset äänijärjestelmät.
- Kysymyksiä ja tukea varten ota yhteyttä tukitiimiimme.
Tämä T-Harness on erityisesti suunniteltu helpottamaan jälkimarkkinavarusteiden asennusta autossasi, mikä tekee äänijärjestelmän päivittämisestä helpompaa ilman, että alkuperäinen asennus vaarantuu. Se on kätevä ratkaisu autoilijoille, jotka haluavat enemmän toiminnallisuutta ilman huolta alkuperäisten kaapelien vahingoittamisesta.
Yhteensopiva
Chevrolet (Daewoo) 2006-2009
Opel GT (Roadster) 2007-2009
Tekniset tiedot
16Pin/14Pin liitin
T-Harness helppoa asennusta varten