Strands Kumi-kyynärvarengas oikea pitkä sivu asentovalo. 10-32V | 2M Kaapeli.
Suomi
Strands Kumi-kyynärvarengas oikea pitkä sivu asentovalo. 10-32V | 2M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €53
| Materiaali: | Material housing/chassi: Rubber, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Front marker, Rear marker, Side marker |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 187 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 1.6 W |
| Muuta: | Black cable: No polarization |
| Paino: | 0.284 kg |
| Mitat (LxKxS): | 187 x 165 x 37 mm |
| Yksikkö: | PCS |