Strandsin kuituoptinen etuosavalolamppu. 10-32V | 5M Kaapeli.
Suomi
Strandsin kuituoptinen etuosavalolamppu. 10-32V | 5M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €53
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Front marker |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 237 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5000 |
| Virrankulutus: | 0.6 W |
| Muuta: | Black cable: No polarization |
| Paino: | 0.216 kg |
| Mitat (LxKxS): | 237 x 20.5 x 22 mm |
| Yksikkö: | PCS |