Strands Työvalo integroidulla Virtakytkimellä 17W. On/Off-kytkimellä.
Suomi
Strands Työvalo integroidulla Virtakytkimellä 17W. On/Off-kytkimellä.
Suositeltu vähittäishinta: €130
| Materiaali: | Material housing/chassi: PP, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 10 |
| Teoreettinen lumen: | 2520 L |
| Todellinen lumen: | 2000 L |
| Toiminnot: | On/off switch |
| Valokuvio: | Flood beam |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 101 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5700 |
| Virrankulutus: | 17 W |
| Muuta: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative) |
| Paino: | 6.93 kg |
| Mitat (LxKxS): | 101 x 117.5 x 77.5 mm |
| Yksikkö: | PCS |