Strands Työvalo 58W. Super Seal-2Pin.
Suomi
Strands Työvalo 58W. Super Seal-2Pin.
Suositeltu vähittäishinta: €498
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Plastic, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoreettinen lumen: | 7170 L |
| Todellinen lumen: | 6879 L |
| Toiminnot: | work light |
| Valokuvio: | Flood beam |
| Watti: | 60 W |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 129 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Super Seal-2PIN |
| Väri: | 5000 |
| Virrankulutus: | 58 W |
| Paino: | 0.99 kg |
| Mitat (LxKxS): | 129 x 85.3 x 110 mm |
| Yksikkö: | PCS |