Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €82
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoreettinen lumen: | 4320 L |
| Todellinen lumen: | 2200 L |
| Toiminnot: | work light |
| Valokuvio: | Combo |
| Watti: | 48 W |
| IP-luokka: | IP67/69K |
| Leveys: | 108 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 6000 |
| Virrankulutus: | 25 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Paino: | 1.025 kg |
| Mitat (LxKxS): | 108 x 139 x 48 mm |
| Yksikkö: | PCS |