Finland
This product doesn't have any reviews.
| Faktisk Lumen: | 1250 L |
| Funktioner: | work light |
| Ljusbild: | Flood beam |
| Längd: | 63 |
| Material: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk Lumen: | 1710 L |
| Watt: | 27 W |
| IP klass: | IP67/69K |
| Bredd: | 101 mm |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Färg: | 6000 |
| Kontakter: | DT-2PIN |
| Strömförbrukning: | 18 W |
| Övrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Paino: | 0.459 kg |
| Ulottuvuudet (LxKxS): | 101 x 101 x 37.4 mm |
| Enhet: | PCS |