Strands Täydellinen Setti 2X Siberia DR 8" LED Bar.
Suomi
Strands Täydellinen Setti 2X Siberia DR 8" LED Bar.
Suositeltu vähittäishinta: €581
| Materiaali: | Kiinnikkeen materiaali: ruostumaton teräs, Kotelon/chassiksen materiaali: alumiini, Linssin materiaali: polykarbonaatti |
| Pituus: | 1 lux @: 633m |
| Teoreettinen lumen: | 2x 4800lm L |
| Todellinen lumen: | 2x 2002lm L |
| Valokuvio: | Kapeakeila |
| IP-luokka: | IP67/69K |
| Leveys: | 205 mm |
| Jännitealue: | 10-40 V DC |
| Liitännät: | DT-4 |
| Väri: | 6000K |
| Virrankulutus: | 2x 27,5 W W |
| Muuta: | Musta kaapeli: - (negatiivinen), Punainen kaapeli: + (positiivinen), Valkoinen kaapeli: valkoinen seisontavalo, Keltainen kaapeli: oranssi seisontavalo |
| Paino: | 5.3829 kg |
| Mitat (LxKxS): | 205x76x71,6, Including bracket: 205x89x71,6 mm |
| Yksikkö: | Paketti |