Strands Täydellinen Kumihihnallinen Lyhyt Etu Asentovalo. 10-24V | 2M Kaapeli.
Suomi
Strands Täydellinen Kumihihnallinen Lyhyt Etu Asentovalo. 10-24V | 2M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €82
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Rubber |
| Toiminnot: | Front marker, Rear marker |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 108 mm |
| Jännitealue: | 12-24 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 2 W |
| Muuta: | Blue cable: - (Negative), Brown cable: + (Positive) |
| Paino: | 0.472 kg |
| Mitat (LxKxS): | 108 x 98 x 79 mm |
| Yksikkö: | PCS |