Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €116
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Side marker, Warning light |
| IP-luokka: | IP68 |
| Leveys: | 111 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 15.5 W |
| Muuta: | Black cable: + Side marker, Red cable: Warning, White cable: - (Negative), Blue cable: "B" SYNCHRONIZATION LEAD, Yellow cable: "A" SYNCHRONIZATION LEAD, Grey cable: STATUS OF THE LAMP MASTER |
| Paino: | 0.531 kg |
| Mitat (LxKxS): | 111 x 51 x 22 mm |
| Yksikkö: | PCS |