Strands Sisävalaistus Valkoinen 124mm. 10-32V | IP69K.
Suomi
Strands Sisävalaistus Valkoinen 124mm. 10-32V | IP69K.
Suositeltu vähittäishinta: €63
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| Teoreettinen lumen: | 1630 L |
| Todellinen lumen: | 1215 L |
| Toiminnot: | Interior light |
| IP-luokka: | IP69K |
| Leveys: | 124 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5700 |
| Virrankulutus: | 12 W |
| Muuta: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative) |
| Paino: | 0.144 kg |
| Mitat (LxKxS): | 124 x 12.5 x 124 mm |
| Yksikkö: | PCS |