Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €111
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 221 |
| Teoreettinen lumen: | 3540 L |
| Todellinen lumen: | 2097 L |
| Toiminnot: | Driving beam |
| Valokuvio: | Combo |
| Watti: | 29 W |
| IP-luokka: | IP67/69K |
| Leveys: | 97 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 6000 |
| Virrankulutus: | 27 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Paino: | 0.85 kg |
| Mitat (LxKxS): | 97 x 78 x 73 mm |
| Yksikkö: | PCS |