Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €910
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Aluminium |
| Pituus: | 714 |
| Teoreettinen lumen: | 30000 L |
| Todellinen lumen: | 28100 L |
| Toiminnot: | Xperience mode, E-approved mode, White pos., Yellow pos., Hello function |
| Valokuvio: | Long-distance beam |
| IP-luokka: | IP68/69K |
| Leveys: | 1281.2 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5700 |
| Virrankulutus: | 404 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + Positive with fuse, White cable: White position light, Yellow cable: Yellow Position light, Grey cable: Signal wire connect to +VDC |
| Paino: | 6.97 kg |
| Mitat (LxKxS): | 1281.2 x 76 x 137.7 mm |
| Yksikkö: | PCS |