Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €281
| Materiaali: | Kiinnike: Alumiini, Kotelo: Alumiini, Linssi: Polykarbonaatti |
| Pituus: | 1 lux: E-mode: 300m / Xperience-tila: 529m |
| Todellinen lumen: | E-tila: 1925 / Xperience-tila: 6120 L |
| Valokuvio: | Laajennettu valokuvio |
| IP-luokka: | IP68/69K |
| Leveys: | 310.4 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | DT-4PIN |
| Väri: | 5700K |
| Virrankulutus: | E-tila: 25 W / Xperience-tila: 84 W, valkoinen seisontavalo: 11,6 W, keltainen seisontavalo: 11,5 W W |
| Muuta: | Musta kaapeli: - (negatiivinen), Punainen kaapeli: + (positiivinen), Valkoinen kaapeli: valkoinen seisontavalo, Keltainen kaapeli: keltainen seisontavalo |
| Paino: | 1.935 kg |
| Mitat (LxKxS): | 310.4 x 71.6 x 76,310.4 x 71.6 x 96.6 (with bracket) mm |
| Yksikkö: | Kpl |