Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €69
| Halkaisija: | 170 mm |
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 300 |
| Teoreettinen lumen: | 3000 L |
| Todellinen lumen: | 2400 L |
| Toiminnot: | Driving beam, White pos. |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 40 W |
| IP-luokka: | IP67 |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 37 W |
| Muuta: | Red cable: + (High-beam), Blue cable: - (Negative), Green cable: + White position light(Positive) |
| Paino: | 1.62 kg |
| Yksikkö: | PCS |