Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €222
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 360 |
| Teoreettinen lumen: | 4100 L |
| Todellinen lumen: | 3280 L |
| Toiminnot: | Driving beam |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 45 W |
| IP-luokka: | IP68 |
| Leveys: | 272 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | DT-2PIN |
| Väri: | 6500 |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Paino: | 0.72 kg |
| Mitat (LxKxS): | 272 x 38.5 x 70 mm |
| Yksikkö: | PCS |