Strands Kumi-ikäärme Käsi Vasen 5 Toim. Asento valo Dyn. Vilkku. 10-32V | IP66/68.
Suomi
Strands Kumi-ikäärme Käsi Vasen 5 Toim. Asento valo Dyn. Vilkku. 10-32V | IP66/68.
Suositeltu vähittäishinta: €145
| Materiaali: | Material housing/chassi: EPDM+PP, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Front marker, Rear marker, Side marker, Dynamic indicator, Brake light |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 184.9 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Virrankulutus: | 10 W |
| Paino: | 0.324 kg |
| Mitat (LxKxS): | 184.9 x 145.5 x 52 mm |
| Yksikkö: | PCS |