Strands Kumi-Arm Paremman 8 Funk. Sijaintivalo. 10-32V | 2M Kaapeli.
Suomi
Strands Kumi-Arm Paremman 8 Funk. Sijaintivalo. 10-32V | 2M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €213
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: EPDM+PP, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Front marker, Rear marker, Side marker, Indicator, Brake light, Fog light, Reverse light |
| IP-luokka: | IP69K |
| Leveys: | 238 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Paino: | 0.81 kg |
| Mitat (LxKxS): | 238 x 181 x 64 mm |
| Yksikkö: | PCS |