Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €276
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 411 |
| Teoreettinen lumen: | 8416 L |
| Todellinen lumen: | 6200 L |
| Toiminnot: | Driving beam, White pos., Amber Pos. |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 80 W |
| IP-luokka: | IP67 |
| Leveys: | 245 mm |
| Jännitealue: | 10-48 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 6000 |
| Virrankulutus: | 66 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (High-beam), White cable: + White Position light(Positive), Blue cable: + Amber position light(Positive) |
| Paino: | 1.35 kg |
| Mitat (LxKxS): | 245 x 140 x 90 mm |
| Yksikkö: | PCS |