Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €314
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Side bracket: Stainless steel / Sliding bracket: Aluminium |
| Pituus: | 409 |
| Teoreettinen lumen: | 11400 L |
| Todellinen lumen: | 9500 L |
| Toiminnot: | Driving beam, White pos., Amber Pos. |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 120 W |
| IP-luokka: | IP68/69K |
| Leveys: | 515 mm |
| Jännitealue: | 10-36 V DC |
| Liitännät: | DT-4PIN |
| Väri: | 5700 |
| Virrankulutus: | 94 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: + White Position light(Positive), Yellow cable: + Amber Position light(Positive) |
| Paino: | 1.08 kg |
| Mitat (LxKxS): | 515 x 38.5 x 69.8 mm |
| Yksikkö: | PCS |