Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €687
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 29 |
| Teoreettinen lumen: | 6800 L |
| Todellinen lumen: | 3560 L |
| Toiminnot: | Amber warning light, Cruise mode |
| Watti: | 97 W |
| IP-luokka: | IP67 |
| Leveys: | 924.4 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 97 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: Data A for control box, Blue cable: Data B for control box, Yellow cable: Pattern Switch, Additional information: Bracket CC: 108mm / Screw size for bracket: M8 |
| Paino: | 2.781 kg |
| Mitat (LxKxS): | 924.4 x 36 x 120 mm |
| Yksikkö: | PCS |