Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €82
| Halkaisija: | 224 mm |
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Tempered glass, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 329 |
| Teoreettinen lumen: | 3000 L |
| Todellinen lumen: | 1000 L |
| Toiminnot: | White pos. |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 40 W |
| IP-luokka: | IP56 |
| Jännitealue: | 10-36 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 35 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (High-beam), White cable: + White Position light(Positive) |
| Paino: | 1.78 kg |
| Yksikkö: | PCS |