Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €348
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Glass, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 160 |
| Teoreettinen lumen: | 3000 L |
| Todellinen lumen: | 1380 L |
| Toiminnot: | Hi-Low beam, White pos., Indicator, Heated lens |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 70 W |
| IP-luokka: | IP67/69K |
| Leveys: | 200.4 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | DT-6PIN |
| Väri: | 6000 |
| Virrankulutus: | 120 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative) PIN1, Red cable: + High-beam(heating lens) PIN2, Yellow cable: + Low-beam(heating lens) PIN6, Green cable: +White position light(Positive) PIN3, Grey cable: + Indicator PIN4 |
| Paino: | 0.9 kg |
| Mitat (LxKxS): | 200.4 x 142.4 x 85.5 mm |
| Yksikkö: | PCS |