Strands 6 Funk. Takavalo Universaali. Monitoiminto | 2M Kaapeli.
Suomi
Strands 6 Funk. Takavalo Universaali. Monitoiminto | 2M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €213
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: PMMA |
| Toiminnot: | Tail light, Reverse light, Indicator, Brake light, Fog light, License plate light |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 200.5 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Virrankulutus: | 22 W |
| Paino: | 0.558 kg |
| Mitat (LxKxS): | 200.5 x 85.3 x 82.1 mm |
| Yksikkö: | PCS |