Strands 5 Funk. Takavalaisin perävaunu Vasemmalle Suorakulmainen. Takana/Peruutus/Ilmaisin/Sumu/Bremmi.
Suomi
Strands 5 Funk. Takavalaisin perävaunu Vasemmalle Suorakulmainen. Takana/Peruutus/Ilmaisin/Sumu/Bremmi.
Suositeltu vähittäishinta: €68
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Tail light, Reverse light, Indicator, Brake light, Fog light, Reflector |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 232 mm |
| Jännitealue: | 12-24 V DC |
| Paino: | 0.702 kg |
| Mitat (LxKxS): | 232 x 142 x 59 mm |
| Yksikkö: | PCS |