Strands 4 Funk. Takavalaisin heijastimella Oikea kolmio. Takaa/kääntö/vilkku/jarru.
Suomi
Strands 4 Funk. Takavalaisin heijastimella Oikea kolmio. Takaa/kääntö/vilkku/jarru.
Suositeltu vähittäishinta: €111
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Tail light, Reverse light, Indicator, Brake light |
| IP-luokka: | IP68 |
| Leveys: | 163 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Muuta: | Black cable: + (positive), Red cable: + (Brake light), White cable: - (Negative), Blue cable: Reverse light, Yellow cable: + Indicator |
| Paino: | 0.421 kg |
| Mitat (LxKxS): | 163 x 144 x 38.8 mm |
| Yksikkö: | PCS |